Dzisiejszy dzień jest dla szczególnie ważny. To właśnie dziś rozpoczynamy przygodę z prowadzeniem naszego bloga. Jest to nasz pierwszy wpis, dlatego serdecznie chcielibyśmy zaprosić na stronę „O nas”, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, znajdziecie informacje kim jesteśmy. Chcielibyśmy również krótko przedstawić, o czym będziemy tutaj pisać.


Dział „Aktywni razem”, będzie zawierał wpisy związane z naszymi treningami w psim przedszkolu, ale również zdjęcia i ciekawostki z naszych codziennych spacerów.
„Podróże” będą zawierały opisy naszych wspólnych wycieczek oraz dłuższych wyjazdów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Chętnie podzielimy się z Wami naszymi opiniami na temat różnych miejsc, zabytków, hoteli i pensjonatów oraz restauracji, które zgadzają się na przyjęcie wędrowców z czworonogiem.
Kolejnym działem będą „Recenzje”. Tutaj znajdziecie wpisy dotyczące ulubionych sklepów zoologicznych, smakołyków czy zabawek Dastusia, a także ciekawych książek, które czyta Asia, oczywiście w tematyce związanej ze zwierzętami. Oprócz przedmiotów, które testujemy z własnej woli, chętnie przyjmiemy również propozycje wypróbowania konkretnych produktów czy jedzonka, za które odwdzięczymy się wpisem.
W „Linkach” znajdziecie odsyłacze do zaprzyjaźnionych stron oraz organizacji, które popieramy.
Jeżeli ktoś z Was będzie miał ochotę skontaktować się z nami z jakiejkolwiek sprawie, zapraszamy do działu „kontakt”.
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzin naszego bloga oraz strony na FB.

Asia i Dasti