Tags

, ,

Dasti, nasz mały książę, jak każdy przedstawiciel królewskiej rasy Cavalier King Charles Spaniel zasługuje na najlepsze akcesoria. Oczekując na szczeniaka, zaczęliśmy kompletować jego wyprawkę. W domu pojawiły się miski, karma, kocyk i małe legowisko. Początkowo kupiliśmy małe legowisko w psie łapki w sklepie Pepco. Nie było drogie, nawet ładne, więc pomyśleliśmy, że na początek będzie w sam raz. Zakładaliśmy, ze pierwsze legowisko i tak zostanie pogryzione, zasikane itp, itd. No i w sumie nie pomyliliśmy się.


Gdy Dasti zbliżał się do wieku 6 miesięcy, zauważyliśmy, że nie mieści się już na swoim legowisku. Tu łapka gdzieś wystaje, tu głowa zwisa. Pomyśleliśmy, że to czas na nowe, większe i lepsze legowisko. Zdecydowaliśmy się na produkt ze sklepu internetowego zooplus.pl. Legowisko o nazwie Basic od razu nam się spodobało i pomyśleliśmy, że Dastusiowi też przypadnie do gustu. Tym razem również się nie pomyliliśmy. Gdy legowisko do nas dotarło, Dasti od razu wypróbował każdą możliwą pozycję „wyleżu”.
Legowisko ma kształt prostokątu, wykonany jest z miękkiego i wygodnego materiału. Całość uszyta jest w profesjonalny sposób. Nigdzie nie wystają żadne nitki. Jest w beżowo-brązowej kolorystyce, a z boku posiada element dekoracyjny w kształcie odcisku psiej łapki. Dzięki stonowanej kolorystyce, legowisko świetnie się prezentuje niezależnie od wystroju pomieszczenia. Posiada również antypoślizgowy spód. Może być prane w pralce w temperaturze 30 stopni.

legowisko1

Foto: zooplus.pl

Dla Dastusia wybraliśmy legowisko o wymiarach 90x65x20cm (dostępny jest również rozmiar 55x50x12cm). Może się wydawać dość duże jak na przedstawiciela rasy Cavalier King Charles Spaniel, ale piesek jest jak najbardziej zadowolony, bo ma dużo miejsca dla siebie i mieści się na posłaniu razem ze swoimi ulubionymi zabawkami.

legowisko2

Foto: zooplus.pl

Legowisko jest duże i wygodne, ładne i funkcjonalne. Po dwóch miesiącach użytkowania nadal ładnie się prezentuje. My, a przede wszystkim Datuś, jesteśmy jak najbardziej zadowoleni z zakupu. Myślę, że legowisko posłuży nam jeszcze długo.

pretty image

Posłanie Basic jest jednym z wielu produktów sygnowanych logiem sklepu zooplus. Do kompletu można zakupić również kocyk, poduszkę oraz miski z tej samej serii. Chętnie wypróbujemy również inne produkty stworzone dla zooplusa. W ostatnim zamówieniu kupiliśmy butelkę z miską na spacery. Również spodobała się Dastiemu. Już w czerwcu będziemy mieli okazję wykorzystać ją na naszych pierwszych wspólnych wakacjach.