Tags

, ,

Witamy wszystkich w 2018 roku na naszym blogu! Ciężko uwierzyć, że czas tak szybko mija. Na większości blogów można znaleźć podsumowanie zeszłego roku, a my chcielibyśmy przedstawić nasze plany na nowy rok. Mam nadzieję, że większość z naszych planów uda się nam zrealizować. Przy okazji chcielibyśmy życzyć Wam szczęśliwego nowego roku, spełnienia marzeń oraz realizacji Waszych planów.

Moje plany na ten rok można podzielić na kilka grup: plany treningowe, plany podróżnicze i zadania specjalne.

Plany treningowe

Zaczniemy od dłuższych spacerów. Jak wiecie, pracuję w korporacji. Niestety zdarza się, że w pracy siedzę po 11-12 godzin na dobę. To sprawia, że nie zawsze mam czas na dłuższe spacery z Dastim. Dodatkowo pora roku w jakiej obecnie się znajdujemy, również nie zachęca do długich wypadów. Moim pierwszym celem jest zwiększenie ilości długich spacerów. Mieszkamy w dość zielonej okolicy i mam nadzieję, że to pomoże nam w jego realizacji.

Dasti2

Chciałabym również w dalszym ciągu pracować nad posłuszeństwem. Ostatnio niestety trochę odpuściliśmy i widać tego negatywne skutki. Może będziemy kontynuować indywidualne lekcje lub też zapiszemy się na kurs grupowy.

Mam nadzieję, że uda nam się również rozpocząć zajęcia z Rally-O. Na wiosnę ma zostać otwarta grupa w szkole, do której chodziliśmy na indywidualne zajęcia z posłuszeństwa. Trzymajcie za nas kciuki.

logo_jpglogo: rally-o.pl

Plany podróżnicze

Bardzo lubię podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Nie mam na myśli jedynie wyjazdów za granicę, ponieważ uważam, że w naszym kraju również jest wiele do zobaczenia.

DSCF5680

W zeszłym roku w czerwcu, razem z Dastusiem, odwiedziliśmy Góry Stołowe. To był nasz pierwszy wakacyjny wypad z psem i trzeba przyznać, że nasz psiak spisał się bardzo dobrze, dzięki czemu ma szanse na kolejne wyjazdy z nami.

W kwietniu wybieramy się wspólnie z Dastim do zamku Czocha. Planujemy odwiedzić również inne ciekawe miejsca w tej okolicy. Będzie to jednak, krótki, weekendowy wyjazd.

Większe plany mamy w czerwcu. Bardzo chcielibyśmy pojechać do Chorwacji, a dokładniej do Środkowej Dalmacji. Dasti ma już paszport, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojechał z nami. Ten wyjazd będzie wymagał od nas specjalnego przygotowania, ale lubię organizować wczasy i zrobię wszystko, żeby zarówno dla nas, jak i dla psiaka, był to udany, rodzinny wyjazd.

croatia-1711868_640

foto: pixabay.com (travelspot)

Kto wie? Może uda nam się pojechać jeszcze w jakieś miejsce, ale w tej chwili nie planujemy już innych podróży.

Plany specjalne

Mam nadzieję, że w tym roku uda nam się kontynuować cavalierowe spacery na Śląsku. Dasti zawsze bardzo się cieszy ze spotkania ze swoimi psimi przyjaciółmi. Fajnie jest patrzeć na tyle wesołych mordek, które niezależnie od wszystkiego chętnie się ze sobą bawią.

Gliwice2

Chciałabym również zorganizować kolejne zbiórki na schronisko. Być może tym razem wybierzemy inne schronisko, być może akcja będzie trochę inaczej zorganizowana, ale cel jest jeden: pomóc psiakom, które świat oglądają zza schroniskowych krat.

Mam jeszcze jeden plan, który chcę zrealizować, a raczej podjąć próbę jego realizacji, co z pewnością nie będzie łatwe. Jeszcze przez chwilę nie chcę zdradzać szczegółów, ale mam nadzieję, że się uda. Myślę, że już niedługo będę mogła powiedzieć coś więcej.

Jakie są Wasze plany na ten rok? Niezależnie od tego, jakie cele sobie wyznaczycie, trzymam kciuki, żeby choć część z nich udało się Wam zrealizować.