O nas

Dasti, mały piesek o dużym sercu, przedstawiciel rasy Cavalier King Charles Spaniel. Ciekawski, zawsze chętny do zabawy odkrywca świata. W wolnym czasie dekoruje mieszkanie poprzez targanie tapet. Lubi biegać za zabawką, ale dość szybko się nudzi. Do nauki podchodzi na zasadzie „jeśli chcę to potrafię, jeśli nie chcę, nikt mnie nie zmusi”. Lubi swoje legowisko, ale tylko w ciągu dnia, w nocy zawsze wie jak trafić do łóżka. Jego przydomek, Złodziejska Zgraja, zawsze o sobie przypomina, gdy poznaje nowe osoby i od razu kradnie ich serce. Przyjaciel wszystkich ludzi i zwierząt.

Elmo, 100-procentowy przedstawiciel rasy Cavalier King Charles Spaniel. Zawsze chętnie przyjdzie się przytulić, uwielbia spędzać świat ze swoją rodziną, jest ciekawy świata, świetnie idzie mu nauka posłuszeństwa. Kto wie? Może wyrośnie z niego obi pies! Chętnie współpracuje na treningach. Jest wiecznie skupiony na ćwiczeniach.

Asia, z wykształcenia filolog, zawodowo zajmuje się księgowością w korporacji. Opiekunka dwóch świnek morskich, Pieszczocha i Alvina, oraz cavalierka Dastusia. Odkąd ma psa, fanka dłuższych spacerów i ruchu na świeżym powietrzu. Uwielbia podróżować, zwiedzać nowe miejsca, poznawać kulturę i… jeść. W wolnym czasie czyta książki, ze szczególnym uwzględnieniem kryminałów i książek podróżniczych, ogląda filmy lub spotyka się z przyjaciółmi. W najbliższym czasie chciałaby poznać tajniki psiej psychologii oraz spróbować psiego sportu.

Dasti3

fot. Agnieszka Białek-Dratwa

52926855_363873570883354_4326461380648501248_n

fot.: Piesełkowo

Gościnnie:

Karolina, opiekunka Dolly, siostry Dastusia. Niedługo po zakupie Dastiego, okazało się, że jego siostra mieszka na naszym osiedlu. Tak poznaliśmy Karolinę i Dolly. Nie sądziłam, że oprócz psiej miłości, zyskam też nowych znajomych 🙂 Karolina jest autorką części, tej ładniejszej, zdjęć na moim blogu.

 

 

Advertisements